بازدید برق

بازدید از اداره برق شهرستان ری

این بازدیدها با نیت حل مشکلات مردم و با هدف اجرایی سازی و نظارت بر اجرای قوانین انجام می‌شود. مجلس شورای اسلامی همانگونه که رهبر حکیم انقلاب در دیدار تصویری اخیر نمایندگان مجلس یازدهم با معظم له عنوان داشتند مجری نیست اما ریل گذار اجرا است. به این معنا که مجلس با سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری مسیر حرکت کشور به سمت اهداف تعیین شده را مشخص و نحوه،‌ شیوه، حدود و ثغور اجرا را تعیین می‌کند. در کنار ریل‌گذاری، ‌مجلس موظف است بر اجرایی سازی و اجرای قانون، نظارت نماید تا از میزان اجرا شدن قوانین، اثرات آن بر کشور،‌ موانع اجرای قوانین و‌ نقاط قوت و ضعف آنها مطلع شود تا ریل، سرعت و نحوه حرکت را در صورت نیاز اصلاح نماید و یا تغییر دهد. 

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ وظیفه تأمین برق حدود ۴٫۱ میلیون مشترک در محدوده‌ای به وسعت ۱۰۰۵ کیلومتر مربع در شهر تهران را بر عهده دارد.

اداره برق شهرری و همچنین شرکت برق منطقه شهرستان ری یکی از مراکز دولتی نسبتاً قدیمی شهرری است که در خیابان فدائیان اسلام و نبش خیابان رحیمی قرار دارد.
بازدید از اداره برق نماینده مجلسآقای یزدی خواه اداره برق شهرری 8 بازدید از اداره برق نماینده مجلس

بازدید از اداره برق نماینده مجلسآقای یزدی خواه اداره برق شهرری 7

ازدیدهای نظارتی و بازدید از مناطق مختلف کشور می‌تواند ریاست و نمایندگان مجلس را بیش از پیش نسبت به اثرات و تبعات سیاست‌ها و قوانینی که در مجلس شورای اسلامی وضع شده آشنا کند. در واقع آشنایی بیشتر مجلس با اثرات وضعی قوانین و تصمیمات مجلس بر شرایط کشور و زندگی مردم و میزان اثرگذاری مثبت یا منفی این قوانین و تصمیمات، کمک شایانی به نمایندگان مجلس خواهد کرد تا در صورت لزوم، قوانین مصوب را اصلاح یا قوانین جدیدی تصویب کنند. 

بازدید از اداره برق نماینده مجلس

از طرف دیگر نقاط مختلف کشور عزیزمان ایران سرشار از ظرفیت‌های بالقوه و استعداد‌های مختلف انسانی و مکانی است که همچنان مورد غفلت واقع شده به طوری که سازوکار و سیاست درخوری برای شکوفایی و بهره‌برداری از آنها وجود ندارد؛ ظرفیت‌هایی که اگر به آنها توجه ویژه می‌شد امروز شاهد محرومیت و عقب ماندگی برخی مناطق کشور نبودیم. بازدیدهای نظارتی مجلس این فرصت را مهیا خواهد کرد تا مجلس بیش از پیش با این استعداد‌ها و ظرفیت‌ها آشنا شود و در قانون‌گذاری‌های آینده، توجه به ابعاد مختلف این ظرفیت‌های گرانبها، موجب رشد مناطق مختلف کشور و رسیدن به عدالت در همه ابعاد اجتماعی، عمرانی، اقتصادی و فرهنگی شود. بالاخص استفاده از ظرفیت‌های مکانی و انسانی که تا به امروز مورد بهره‌برداری نبوده‌اند می‌تواند در رشد اقتصادی کشور و عبور از اقتصاد تک محصولی و از بین بردن تحریم ها کمک کند.

سید علی یزدی خواه نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته تحصیلی مدیریت حرفه و فن دانشگاه شهید رجایی تولد 1338/04/10 دارای سوابق شغلی بالا و خدمات اجتماعی متعدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟