دیدار نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرعامل شرکت با خانواده شهید علی قلعه وند

"سید حسن رضوی" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به همراه "سیدعلی یزدی خواه" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید "علی قلعه وند" دیدار کردند.

بیستم آذر ۱۳۴۵، در تهران چشم به جهان گشود. پدرش غلامحسین، بیکار بود و مادرش،زینت السادات نام داشت. تا دوم متوسطه درس خواند. کارمند سازمان آب بود. سال۱۳۶۳ ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. پنجم بهمن ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به پهلو شهید شد. مزار او در بهشت زهرای تهران واقع است.

“سیدعلی یزدی خواه” نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنگیدن در راه حق و دفاع از مرزهای میهن اسلامی مان سعادتی بود که خداوند نصیب برخی از بندگان خالص خود کرد، گفت: مسوولین وظیفه خطیری برای پاسداشت این انقلاب برعهده دارند، چرا که کوچکترین خطای آن ها تبعات خوبی را به دنبال نخواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم راه این شهیدان والا مقام را ادامه داده و ما نیز برای رسیدن به آرمان هایی که شهدا برای آن مبارزه کردند، گام برداریم.
همچنین در این دیدار،”سید حسن رضوی” ضمن بیان اینکه این انقلاب به یمن برکت خون شهیدان حفظ  و صیانت می شود، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با خون این عزیزان آبیاری شده است و پیشرفت و تعالی نظام اسلامی امروز مدیون جانفشانی و فداکاری شهدایی است که تا پای جان برای آرمان هایشان ایستادگی کردند.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران افزود: مسوولین باید همیشه درهر پست و مقامی که قرار گرفته اند به یاد داشته باشندکه از ثمره خون پاک گلگون کفنان انقلاب اسلامی است که امروز چنین مسوولیتی به عهده آنان گذاشته شده است، پس وظیفه دارند که به نحو احسن وظیفه خود را به سرانجام رسانند.
وی با بیان اینکه افرادی که در 8 سال دفاع مقدس جانانه از میهن اسلامی دفاع کردند و شهد شهادت را نوشیدند، افرادی بودند که از پیش، برای رفتن در این راه بزرگ و مقدس دعوت شده بودند، ادامه داد: در کنار جانفشانی های شهدا، خانواده آنان نیز برای حفظ انقلاب و پاسداری از خون شهیدان از خودگذشتگی بسیاری داشتند وامیدوارم خداوند متعال به همگی توفیق پشتیبانی از انقلاب و ولایت فقیه را عطا نماید.
گفتنی است، در این دیدار همسر شهید علی قلعه وند نیز خاطراتی را از آن شهید بزرگوار برای حاضرین تعریف و در خصوص شیوه زندگی و اخلاص ایشان صحبت کرد

شهید قله وند.
شهید علی قلعه وند در سال 1342 متولد شد. وی در واحد حراست سازمان آب مشغول به کار بود و در زمان جنگ به صورت داوطلبانه به جبهه رفت و درعملیات فتح المبین در بهمن ماه سال 65 به درجه رفیع شهادت نایل گردید.

سید علی یزدی خواه نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته تحصیلی مدیریت حرفه و فن دانشگاه شهید رجایی تولد 1338/04/10 دارای سوابق شغلی بالا و خدمات اجتماعی متعدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟