یزدی خواه در مصاحبه

ایران با تکیه بر استعداد جوانان نخبه راه پیشرفت کشور در حوزه های گوناگون را پیدا کرده است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: ملت‌ها به مواضع و سخنان سردمداران آمریکایی اطمینان ندارند.

یزدی خواه با اشاره به اعمال تحریم علیه 8 شرکت:

ایران با تکیه بر استعداد جوانان نخبه راه پیشرفت کشور در حوزه های گوناگون را پیدا کرده است

یزدی خواه در مصاحبهسید علی یزدی خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم 8 شرکت به دلیل نقض تحریم ها علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: شگرد استکبار جهانی تامین خوراک لازم برای رسانه های همسو با خود است؛ چرا که از یکسو برخی از مقاماتی که در گذشته مورد تحریم قرار گرفته بودند را از لیست تحریم خارج می کند و از سویی هم دست به تحریم شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی دیگر می زند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس افزود: با چنین اقداماتی می خواهد ژست دموکراسی به خود بگیرد؛ ضمن اینکه باید متوجه باشد که اینگونه اقدامات نخ نما شده و البته هویت آنها نیز برای ملت ما روز به روز روشن تر شده است.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: ایالات متحده در اشغالگری سوریه، عراق، یمن و ترور افراد دانشمند و آزادی خواه بازیگر نقش اول است؛ چرا که در طول دهه های اخیر به دنبال جنگ افروزی و چپاول ثروت ملت ها بوده است.

وی اظهار کرد: شاید تا 50 سال گذشته آمریکا را مهد دموکراسی می دانستند، اما اکنون به برکت انقلاب اسلامی شگرد آنها افشا شده و ملت ها نسبت به مواضع و سخنان سردمداران آمریکایی اطمینان ندارند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: آمریکایی ها در این سالهای اخیر ملت ایران را مورد تحریم های ظالمانه خود قرار دادند و حتی از تحریم دارویی هم دریغ نکردند، اما ملت ایران در مقابل استبداد ایستادگی کرد.

یزدی خواه تصریح کرد: با اعمال همه محدودیت ها و تحریم هایی که علیه کشورمان وضع شده، اما با تکیه بر استعداد جوانان نخبه راه پیشرفت کشور را در حوزه های گوناگون همچون فناوری هسته ای، نانو تکنولوژی، صنایع دفاعی و موشکی در پیش گرفتیم./

سید علی یزدی خواه نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی مدرک تحصیلی فوق لیسانس رشته تحصیلی مدیریت حرفه و فن دانشگاه شهید رجایی تولد 1338/04/10 دارای سوابق شغلی بالا و خدمات اجتماعی متعدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟