بررسی روند اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان و جامعه هدف بهزیستی

بسم الله الرحمن الرحیم

📌دیدار سید علی یزدی خواه با نصیری مدیرکل محترم بهزیستی استان تهران

🔻در این دیدار که به مناسبت روز جهانی معلولان صورت پذیرفت یزدی خواه فعالیتهای گسترده بهزیستی را سر منشأ خدمات ارزشمند در سطح جامعه دانست و اظهار داشت: کارکنان بهزیستی جز خدمتگزاران واقعی و دلسوز جامعه هستند و امیدوارم با ایجاد زمینه فعالیت موثرتر این مجموعه شاهد خدمت رسانی بهتر به جامعه هدف و ارتقاء سطح سلامت و رفاه اجتماعی پایدار در جامعه باشیم.

🔻سید علی یزدی خواه در ادامه با توجه به ابلاغ قانون جامع حمایت از معلولان، ضمن اعلام آمادگی کامل خود برای مطالبه و پیگیری رفع مشکلات توانخواهان و مددجویان بهزیستی گفت: همه دستگاه ها می بایست در زمینه خدمتگزاری به نیازمندان عملکرد مطلوبی داشته باشند و نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

🔻نماینده مجلس با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستور ایشان در خصوص تعیین تکلیف پرونده های پشت نوبتی دریافت حق پرستاری و تخصیص وسایل توانبخشی به بهزیستی شهرستان ری، خواستار تسریع در اجرای این موضوع شد.

🔻در این دیدار که تعدادی از مسئولین مراکز بهزیستی و شبه خانواده شهرستان ری نیز حضور داشتند، مشکلات این مراکز مورد بحث و بررسی و ارائه راهکار قرار گرفت.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟