بهره برداری از فاز نخست بارانداز هوشمند و پایانه فروش محصولات کشاورزی، دامی و روستایی در انبارهای مجتمع امین آباد

📌بهره برداری از فاز نخست بارانداز هوشمند و پایانه فروش محصولات کشاورزی، دامی و روستایی در انبارهای مجتمع امین آباد
🔻بازدید میدانی سیدعلی یزدی خواه از بارانداز هوشمند و پایانه فروش محصولات کشاورزی، دامی و روستایی در انبارهای مجتمع امین آباد شهرستان ری با حضور هادربادی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، توسلی عضو هیئت مدیره سازمان، لشکری مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران صورت پذیرفت.
🔻در این بازدید، یزدی خواه با تاکید بر تسریع فعالسازی ظرفیت های این مجتمع، بیان داشت: مجتمع انبارهای امین آباد معروف به انبار چای، چند دهه است که متروکه رها شده و با پیگیری های صورت گرفته بخشی از ظرفیت های این مجموعه در راستای حمایت از تولید کننده و مصرف کننده و با هدف تنظیم بازار و اشتغالزایی و حضور شرکت های دانش بنیان فعال شده است.
🔻در فاز نخست، بخشی از طرح بارانداز هوشمند، در غالب توزیع گوشت قرمز و تخم مرغ در سطح عمده و خرده فروشی به منظور تنظیم بازار، آغاز شده است و روند ساخت و تجهیز سردخانه دو هزار تنی این مجموعه، توسط سازمان تعاون روستایی استان تهران در حال اجرا می باشد.
🔻برای راه اندازی و بهره برداری از این مجموعه، ۳۰میلیارد تومان از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری اختصاص یافته است و با فعال شدن ظرفیت های آن، بیش از ۱۰۰۰ شغل مستقیم ایجاد خواهد شد.
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟