جلسه شورای عفاف و حجاب شهرستان ری

در آستانه فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، نشست ستاد عفاف و حجاب شهرستان ری با حضور حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه محترم شهرری، سید علی یزدی خواه نماینده مجلس، بشارت سرپرست فرمانداری ویژه ری و باحضور مسئولین ارشد شهرستان ری برگزار گردید.

سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از دغدغه مندی نمایندگان ملت در مجلس نسبت به موضوع عفاف و حجاب خبر داد و عنوان کرد: نمایندگان بویژه در کارگروه فرهنگی مستمراً درحال بررسی و تکمیل قانون عفاف و حجاب بوده و با بررسی نتایج حاصل از اجرای این قانون در سطح جامعه نسبت به رفع نواقص و افزایش اثرگذاری آن اقدام می نمایند.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: نمایندگان در بررسی لایحه ارائه شده از سوی دولت محترم به مجلس به دو فوریت آن رأی ندادند تا تمامی جوانب با فرصت بیشتری مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته و در حال حاضر اعضای کمیسیون های قضائی و فرهنگی مجلس در کنار یکدیگر درحال بررسی این لایحه می باشند تا انشاالله بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را بدست بیاوریم.

یزدی خواه در پایان گفت: بنده از فرماندار محترم تقاضا دارم جهت تقویت اقدامات ایجابی دستورات لازم جهت برگزاری جلسات و کارگروه های مرتبط را صادر و این نشست ها باحضور نمایندگان آموزش و پرورش، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، بسیج، معتمدین و افراد ذی نفوذ شهرها و روستاها تشکیل گردد تا بتوانیم در این حوزه نیز از تمامی ظرفیت های موجود استفاده نماییم. همچنین ما می بایست از ظرفیت عظیم ماه های محرم و صفر که در پیش داریم استفاده نماییم و فضای جامعه را جهت بازگشایی مدارس در مهرماه به نوعی آماده نماییم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟