افتتاح اولین مرکز ناباروری سطح 3 کشور در شهرستان ری

افتتاح اولین مرکز ناباروری سطح ۳ کشور در شهرری

این افتتاح با حضور دکتر عین اللهی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سید علی یزدی خواه نماینده مجلس و مسئولان شهرستان ری در بیمارستان آیت الله فیروزآبادی برگزار شد.

مرکز درمان ناباروری سطح ۳ کشور در بیمارستان فیروزآبادی به وسعت ۷۷۰ متر مربع و با امکانات ۶ تخت، ۲ اتاق عمل و بخش‌های جنین‌شناسی و آندرولوژی افتتاح گردید.

دکتر عین اللهی در این مراسم گفت: بسیار خوشحالیم شاهد افتتاح پروژه‌ای خدماتی در یکی از بهترین بیمارستان‌های شهر تهران هستیم و این افتخار بسیار بزرگی است که در دولت مردمی، بیمارستان‌های بسیار خوبی را در جنوب شهر تهران افتتاح می کنیم.

وی افزود: در جنوب تهران لازم بود که با توجه به هزینه‌های سنگین ناباروری پیش بینی لازم را داشته باشیم لذا امروز اولین مرکز ناباروری سطح ۳ که شامل تمامی امکانات و تجهیزات پیشرفته است در این مرکز افتتاح شد تا با روش‌ها و اقدامات پیشرفته در جنوب تهران امکان فرزندآوری را برای زوج‌ها به صورت رایگان فراهم شود.

در ادامه این مراسم، اورژانس اطفال با ظرفیت ۶ تخت، بخش آنژیوگرافی با ۵ تخت، ۲ اتاق عمل قلب باز، ICU با ظرفیت ۱۱ تخت، سالن همایش برای اقدامات آموزشی و رونمایی از تندیس آیت الله فیروزآبادی افتتاح شد. برای راه اندازی این بخش‌ها در مجموع ۹۹۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟