تکرار مسمومیت دانش آموزان مشکوک است | می‌خواهند با موج سازی منفی مدارس را به تعطیلی بکشانند

سید علی یزدی خواه نماینده مجلس شورای اسلامی درباره مسمومیت دانش آموزان در مدارس گفت: موضوع مسمومیت دانش آموزان عزیز در برخی از شهرهای کشور، بسیار مورد توجه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و تیمی هم به مراکز درمانی این شهرها اعزام شدند و گزارشی برای مجلس تهیه شده است.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس تاکید کرد:‌ نمی توان از کنار این موضوع به سادگی گذشت چرا که احتمال جنگ ترکیبی دشمن با چنین ترفندهایی بعید به نظر نمی رسد. هر چند که با قاطعیت هم نمی توان اظهار نظر کرد اما می تواند کار عوامل انسانی مساله دار و منحرف باشد. این دو پیش بینی قابل تامل است.

وی ادامه داد: تکرار مسومیت و مسموم کردن دسته جمعی دانش آموزان کاملا این موضوع را مشکوک می کند.

یزدی خواه گفت: هرچند دانش آموزان با مقداری درمان و زمان کمی بستری شدن بهبود پیدا کردند اما این مساله می تواند وجهه آموزش و پرورش را مختل کند و خانواده ها را نگران کند و باعث موج سواری رسانه های معاند شود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: دشمن از هر موضوع طبیعی و عادی سوء استفاده می کند و در این موضوع هم که کاملا تعمدی است می خواهند موج تبلیغات منفی علیه کشور راه بیندازند و مدارس را به تعطیلی بکشانند.

یزدی خواه در پایان گفت: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست کرده اند مسئولان امنیتی و اطلاعاتی هر چه زودتر به این مساله ورود نموده و ابعاد آن را کشف و از توسعه آن پیشگیری کنند و باید با عوامل و عناصر خاطی برخورد عبرت آموز صورت پذیرد، چرا که بدخواهان دوباره می خواهند کشور را ناآرام جلوه دهند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟