حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان در روزهای سخت

بسم الله الرحمن الرحیم

🔸بازدید سیدعلی یزدی خواه نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از شرکت تولیدی مبل ماندگار که هفته ی گذشته دچار آتش سوزی شده بود.

🔸در این بازدید که با همراهی صادقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و حسین خانی بخشدار حسن آباد برگزار گردید، #سید_علی_یزدی_خواه ضمن تشکر از زحمات چندین ساعته نیروهای آتش نشانی در اطفاء این حریق، از مسئولان شهرک های صنعتی بررسی ایمنی کارخانجات و واحد‌های تولیدی را مطالبه نمودند.

🔸همچنین در این جلسه مقرر شد شرکت شهرک های صنعتی، جهت تسریع در فعالیت مجدد این واحد تولیدی، ضمن معرفی واحد های تولیدی غیرفعال در شهرک شمس آباد، مکانی جدید در شهرک های اطراف تهران شناسایی و معرفی نموده و با پیگیری از بیمه مرکزی، مطالبات این واحد تولیدی در اسرع وقت پرداخت گردد.

🔸در پایان یزدی خواه با اشاره به اشتغال بیش از ۱۸۰ نفر در این واحد تولیدی و بیکار شدن کارگران افزودند: می بایست با کمک و حمایت همه مسئولان و استفاده از تمام ظرفیت ها، در کوتاه‌ترین زمان، دوباره این واحد تولیدی احیاء و کارگران عزیز بتوانند فعالیت شغلی خود را از سر بگیرند و بنده نیز در این امر از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟