خدمت بی منت ـ گزارش عملکرد 2 ساله سید علی یزدی خواه

سلام علیکم
با صلوات بر محمد ‌(ص) و آل محمد (ص)، وجیزه ی حاضر گوشه ای از تلاش های بی منت خادم شما در قریب به دوسال حضور در مجلس شورای اسلامی است که حل معضلات مردم خوب و عزیز را وجهه همت خود قرار داده. عمر کاری مجلس یازدهم به نیمه رسیده و سال سوم کار نمایندگان اوج تلاش و همت ایشان برای گره گشایی از کار ملت است والبته تلاش و کارایی بیشتری را نیز می طلبد.
با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر حمایت از تولید ملی، پشتیبانی و مانع زدایی از تولید و… و همچنین نیاز جامعه به اشتغال پایدار، بیشترین وقت را به این موضوعات اختصاص داده‌ام و پس از آن بررسی مشکلات طبقات محروم جامعه، ورود دانش بنیان ها و… از جمله مواردی بوده که سایر پیگیری ها را به خود اختصاص داده است.
قطعاً این قدم ها ناچیز بوده و پاسخگوی اعتماد و نیازهای شهروندان عزیزمان نیست. امیدوارم در سایه دولت مردمی سیزدهم شاهد ساماندهی و حل مشکلات و گرفتاری مردم بوده به گونه ای که نمایندگان در فرصت نمایندگی به جای پیگیری قطعی برق، گاز، تأمین آب شرب و آب کشاورزی، مشکلات دامداران و… وقت خود را صرف بررسی و پیگیری اَبَر پروژه های توسعه شهری و ارتقای شاخص های فرهنگی، درمانی، ورزشی و… نمایند. ان‌شاءالله.
سید علی یزدی خواه

گزارش عملکرد 2 ساله سید علی یزدی خواه

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟