دولت و مجلس، قوی تر از همیشه برای خدمت

بسم الله الرحمن الرحیم

🔸امروز یکی از روزهایی بود که توفیق داشتیم در خدمت فرماندار ویژه شهرستان ری جناب آقای زمانی، بازدیدی از محله حاجی آباد علیا داشته باشیم.

🔸این محله که قبل از انقلاب ساخته شده ۲۸۰ ملک‌ مسکونی را در خود جای داده و معمولاً سقف خانه ها حیاط منزل بالادستی می‌شود.

🔸پله های نامناسب و با ارتفاع بیش از ۳۰ سانتیمتر، معبرهای باریک و فاقد استاندارد، ناایمن بودن این محله را دوچندان کرده و عبور و مرور برای شهروندان و ساکنین محله بسیار سخت، دشوار و خطرناک است.

🔸با توجه به قدمت این ساختمان ها و مصالح به کار رفته که بعضاً نامناسب و با تیرهای چوبی می باشد لازم است تا هر چه سریعتر نسبت به مکان یابی و جابجایی این عزیزان تأمل و اقدامی داشته باشیم.

🔸این بازدید باعث شد تا با کمک فرمانداری، بخشداری مرکزی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و با پیگیری از بنیاد مستضعفان و سایر نهادهای خدمت رسان تلاش کنیم تا با جابجایی سکنه به نزدیک‌ترین نقطه، این محله ناایمن را با الحاق به بافت و طی فرایند قانونی و با استفاده از وام های بانکی و نهادهای حمایتی به محلی استاندارد زیبا و مناسب و آرامش بخش برای اهالی تبدیل کنیم.

🔸همچنین با مراجعه و حضور در بعضی از خانه ها و گفتگو با این عزیزان در جریان زندگی و مسائل و مشکلات ایشان قرار گرفتیم و امیدواریم تا به دست با برکت مسئولین فعلی در دولت مردمی آقای رئیسی ان شاءالله این پروژه هر چه سریع‌تر عملی شود.
والسلام

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟