راه اندازی مرکز درمان ناباروری پیشرفته در شهرری

📌 بازدید میدانی دکتر عین الهی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سید علی یزدی خواه نماینده مجلس از بخش های اورژانس، آنژیوگرافی و جراحی قلب باز بیمارستان فوق تخصصی فیروزآبادی

🔻 بیمارستان آیت الله فیروزآبادی بعنوان یک مجموعه درمانی فوق تخصصی در شهرری بوده که با افتتاح ساختمان جدید این بیمارستان با ظرفیت بیش از ۵۰۰ تخت در سال گذشته، سهم شایانی در افزایش سرانه های حوزه سلامت و درمان منطقه داشته است.

🔻 همچنین در این بیمارستان پروژه دندان پزشکی مربوط به دانشکده پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهرری کلنگ زنی شده و عملیات اجرایی آن در مرحله گودبرداری است.

🔻 وزیر بهداشت در خصوص بازدید از بیمارستان فیروزآبادی شهرری تصریح کرد: در بازدید قبلی از این پروژه وضعیت قابل قبولی را شاهد نبودیم اما در مدت ۶ ماه شاهد توسعه، پیشرفت و تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستان هستیم و می‌بینیم که مردم از بهترین خدمات پزشکی برخوردارند و از خدمات آن استفاده می‌کنند.

🔻 در پایان با دستور وزیر محترم بهداشت مقرر گردید پروژه مرکز درمان ناباروری سطح ۳ که پیشرفته ترین سطح درمان ناباروری می باشد در بیمارستان آیت الله فیروزآبادی شهرری تکمیل و تجهیز گشته و در هفته دولت افتتاح گردد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟