رژیم صهیونیستی هر روز به زوال نهایی خود نزدیک می‌شود

✍نماینده تهران در مجلس گفت: هجوم هزاران نفر به فرودگاه «بن گوریون» برای خروج از اسرائیل و فرار شهرک نشین ها از شهرک‌های نزدیک به نوار غزه نویدی بر پایان غریب والقوع عمر رژیم پوشالی صهیونیستی است.

🔻سید علی یزدی‌ خواه نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی باشگاه توانا در واکنش به عملیات«طوفان الاقصی» ضمن اشاره به آیه ۳۹ سوره حج گفت: نمایش خیره کننده قدرت جوانان پرورش یافته در مکتب محمدی چشمان خمار و خسته صهیونیست‌ها و استکبار جهانی را کور کرد.

🔻آیه ۳۹ سوره حج در رابطه با کسانى که جنگ بر آنها تحمیل مى‌گردد اجازه جهاد داده است؛ زیرا آنها مورد ستم واقع شده‌اند و بى‌تردید خدا بر یارى آنها کاملاً توانا است.

🔻نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه گفت: آنها با تکیه بر ایمان و مدد گرفتن از قدرت الهی سر ها و جمجمه های خود را به خداوند متعال آریه داده‌اند و به صفوف دشمن حمله ور شدند.

🔻وی مظلومیت نهفته کودکان، زنان و مسلمانان فلسطینی را در بازوان، قدرت، و همت جوانان مقاومت متجلی خواند و خاطر نشان کرد: این جوانان طومار رژیم صهیونیستی را در هم پیچیدند.

🔻یزدی خواه با بیان اینکه قدرت‌های پوشالی با اسم بزک کرده خود زندگی می‌کنند، افزود: آنها در نهان خود در نبرد های نظامی جزو ترسو و بزدل ترین و کم ظرفیت ترین ها هستند و تجربه مقاومت در طول سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۲۳ نشان داد که دوران افول و سقوط رژیم صهیونیستی هر روز تشدید می‌شود و هر روز به زوال نهایی خودشان نزدیک می‌شوند.

🔻نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس از هجوم هزاران نفر به فرودگاه «بن گوریون» برای خروج از اسرائیل و فرار شهرک نشین ها از شهرک‌های نزدیک به نوار غزه یاد کرد و آن را نویدی بر پایان قریب‌الوقوع عمر این رژیم پوشالی دانست و در ادامه تصریح کرد: کاری نیز از اربابان مستکبر آن‌ها بر نمی آید و آنان نیز همانند رژیم کودک‌کش صهیونیستی خانه هایشان در آب بنا شده و از خانه های عنکبوت سست تر است.

🔻وی در پایان گفت: درود، رحمت و سلام الهی و دعای ملت ایران، ملت‌های مسلمان و مظلوم بر این مجاهدان الهی باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟