پیشنهاد احداث ابر پروژه ورزشگاهی کشور در جوار فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره)

پیشنهاد احداث ابر پروژه ورزشگاهی کشور در جوار فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره)

دیدار سیدعلی یزدی خواه با کیومرث هاشمی وزیر محترم ورزش و جوانان برگزار گردید. یزدی خواه در این نشست با اشاره به دستور رئیس جمهور جهت احداث ورزشگاه جدید در تهران برای رفع نیاز‌های ورزشی جوانان گفت: احداث این مجموعه ورزشی در اراضی اطراف فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و منطقه ویژه اقتصادی در حوزه شهرستان ری، به دلایل مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و ارتباطی یکی از بهترین گزینه‌ها می باشد.

وی افزود: با توجه به سهولت دسترسی به اتوبان‌های تهران – قم و اتوبان الغدیر، نزدیکی این مکان به استان‌های مرکزی کشور، وجود زیر ساخت‌های موردنیاز، امکانات مترو و ملاحظات امنیتی برای برگزاری مسابقات به نظر می‌رسد که تاسیس چنین مجموعه‌ای در جوار فرودگاه حضرت امام (ره) و ساخت ورزشگاه در تراز جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری مسابقات جهانی، آسیایی و ملی می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب مکان ورزشگاه باشد.

یزدی خواه در پایان خاطر نشان کرد: با عنایت به دستور رئیس محترم جمهور، امیدوار هستیم دولت محترم مطالعات جانمایی این پروژه را در دستور کار قرار داده و جهت تسریع در اجرای این ابر پروژه اعتباری در بودجه سال ۱۴۰۳ پیش بینی نماید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟