پیگیری مشکلات روستای سرخه حصار، از روستاهای بخش مرکزی تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

📌پیگیری مشکلات روستای سرخه حصار، از روستاهای بخش مرکزی تهران

🔻بازدید میدانی سید علی یزدی خواه از روستای سرخه حصار بخش مرکزی شهر تهران و با حضور بخشدار مرکزی تهران و مسئولان مربوطه صورت پذیرفت. در این بازدید دهیار روستای سرخه حصار ضمن بیان مشکلات روستای مذکور، همجواری با پایتخت و شهرداری منطقه ۱۳ را علت اصلی مشکلات این روستا برشمرد. پس از بررسی مسائل و موضوعات روستای سرخه حصار، سید علی یزدی خواه از کاروانسرای متروکه روستا، که مالکیت آن با بنیاد مستضعفان می باشد بازدید نمودند.

🔻این کاروانسرا توسط بنیاد و در یک مناقصه به فردی شخصی واگذار و متأسفانه در حال حاضر از کاروانسرا به عنوان محل نگهداری دام استفاده می شود.

🔻یزدی خواه ضمن اظهار تأسف در این خصوص، ضمن تماس با مسئولان وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، خواستار واگذاری بهره برداری کاروانسرا به مجموعه دهیاری و تبدیل آن به مکان تاریخی شدند که در این خصوص مقرر گردید با مسئولان مربوطه مکاتبات و هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

🔻همچنین از محل لکه ی آموزشی روستا که در داخل بافت روستا قرار دارد بازدیدی به عمل آمد که جهت احداث مدرسه با شهرداری منطقه ۱۳ دارای اختلاف می باشند. در این خصوص مقرر گردید اختلاف در خصوص بهره برداری از زمین مذکور با شهرداری تهران حل و پیگیری های لازم جهت ساخت یک مدرسه ۱۲ کلاسه از وزارت آموزش و پرورش و مبادی ذی ربط صورت پذیرد.

🔻در ادامه این بازدید از چند واحد تولیدی فعال واقع در این روستا بازدید به عمل آمد و تولید کنندگان مسائل و مشکلات خود را بیان نمودند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

تیم پشتیبانی آقای سیدعلی یزدی خواه پاسخگویی از طریق واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟